Ευχαριστήρια επιστολή προς τον Όμιλο Εταιριών  Sunlight Group

Ευχαριστήρια επιστολή

Ο Διευθυντής, οι εκπαιδευτικοί, οι μαθητές και οι μαθήτριες του Γυμνασίου Ν. Ολβίου επιθυμούν με την παρούσα επιστολή να εκφράσουν τις ειλικρινείς ευχαριστίες τους στον Όμιλο Εταιριών  Sunlight Group για την αξιέπαινη πρωτοβουλία του να καλύψει τα έξοδα μετακίνησης, σίτισης και ξενάγησης των μαθητών στο πλαίσιο της ημερήσιας εκδρομής του σχολείου μας.

Ο Όμιλος Εταιριών  Sunlight Group έδειξε για ακόμα μια φορά την κοινωνική ευαισθησία του στις δυσκολίες που βιώνουν καθημερινά οι κάτοικοι της περιοχής μας, ενισχύοντας τις οικογένειες των μαθητών μας και ενδυναμώνοντας το έργο των εκπαιδευτικών του σχολείου μας.

Είμαστε πραγματικά ευγνώμονες για την πολύτιμη βοήθειά σας, μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι βρίσκεστε πάντα στο πλευρό μας, βέβαιοι σύμμαχοι και σταθεροί συμπαραστάτες στο έργο μας και προσβλέπουμε στη σταθερή αρωγή και στήριξή σας και στο μέλλον.